Kalite Politikası

Kalite Politikası

Kuruluşumuz; tarımsal kalkınma teknolojilerini sürekli ve yakından takip ederek özümser ve tarım sektörünün ihtiyaç duyabileceği güvenli ve kaliteli tarım aletleri, makineleri ve römorkları üreterek sektörünün pazar payında söz sahibi ve bölgesinde lider olma vasfını taşır.

Sektörümüzün talep ve beklentileri doğrultusunda, , yasal mevzuat ve diğer piyasa şartlarına bağlı kalarak, müşterilerinin ürün ve hizmetlerinden maksimum düzeyde faydalanmalarını sağlayarak tarım teknolojilerine ait anlayışı,  tarım endüstrisinin verimliliğini artırmada bir araç değil yapısal bir unsur olarak görülmesi için katılımcı birliğe destek verir.

Gelişimin sürekliliğine odaklanarak toplam kalite yönetimini sağlamak amacıyla; tüm kalite prensiplerine uygun faaliyetler gerçekleştirerek kaliteli, güvenli ürünler, üstün hizmet anlayışı ve zamanında teslimat gayreti ile müşteri memnuniyet seviyesini sürekli üst düzeyde tutar. Takım olma ruhunu tedarikçi ve konsorsiyum ortaklarıyla birlikte yaşayarak, tedarikçi ve çalışan işbirliği içerisinde vizyonu doğrultusunda belirlediği hedeflere; mükemmellik modelini esas alarak, daima akılcı ve önleyici yaklaşımlar ile ulaşmayı kurum kültürü olarak benimser.

Organizasyonel iletişim, altyapı ve eğitim faaliyetlerini, hizmet kalitesini saygılı, kendine güvenen, müşteri odaklı, yapıcı, takım ruhuyla çalışan ekibiyle sürekli geliştirir.

Bizden Haberler

30-11-2018

Kredili Satış Anlaşmalarımız

Kredili Satış Anlaşmalarımız

Tarım Kredi Kooperatifleri, Pancar Kooperatifleri ve Ziraat Bankası Ara...

Detay